دکوراسیون

انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

تلویزیون سال‌هاست که به یکی از عناصر اصلی هر خانه‌ تبدیل شده‌ است و برای سال‌ها، نحوۀ قرارگیری جعبۀ جادویی در آن به یک شکل مشخص و سنتی بوده؛ اما طی چند سال اخیر همه‌چیز تغییر کرده است و به طبع، دکوراسیون نیز از همین قاعده پیروی می‌کند. در این مطلب به معرفی بهترین انواع دکور تلویزیون روی دیوار می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.


فهرست مطالب


قاعدۀ کلی برای دیزاین دیوار پشت تلویزیون

در گام اول بهتر است انتخاب کنید که قصد دارید چطور اطراف تلویزیون را دیزاین کنید. نکتۀ اساسی و اولیه این است که بنا دارید تا اطراف تلویزیون را شلوغ و پر از وسیله بچینید یا خلوت و مینیمال. این انتخاب در ابتدای کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید گام‌های بعدی را دقیق‌تر و بهتر بردارید. ایده‌هایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهتر و مدرن‌تر اتاق نشیمن را دیزاین کنید.

انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

 قرار دادن تلویزیون بالای شومینه‌ دیواری

کمی عجیب به نظر می‌رسد اما قرار دادن تلویزیون روی همان قسمتی که شومینه دیواری قرار دارد، به زیبایی منزل شما کمک می‌کند. با این کار شما تنها از یک دیوار برای نصب کردن هر دوی این وسایل استفاده می‌کنید و همین موضوع به نظم داخل منزل کمک می‌کند. نکته‌ای که در این مورد باید به آن توجه داشته باشید، این است که پیش از انتقال تلویزیون روی دیوار جایی برای پنهان کردن سیم‌ها داخل دیوار مشخص کنید؛ چراکه در غیر این صورت، قطعا با فاجعۀ سیم‌هایی رو به رو خواهید شد که از همه طرف توی ذوق می‌زند.

ترکیب تلویزیون بزرگ و شلف دیواری، برای زیبایی بیشتر!

تلویزیونی که اطرافش را شلف‌های مختلف در بر گرفته باشد، به شما این امکان را می‌دهد که موقع دیدن فیلم یا سریال، استراحتی به چشمانتان بدهید و با دیدن دکوراسیون زیبای اطرافش، حس خوبی را تجربه کنید؛ اما اگر از آن دسته افراد هستید که حواستان پرت می‌شود یا دوست دارید تا فیلم‌ها را با دقت زیاد تماشا کنید، این نوع دکور تلویزیون روی دیوار را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. اگر دیدن فیلم و سریال از عادات روزانۀ شماست و دوست دارید این بخش از خانه را به جذابیت هرچه‌ تمام‌تر بچینید، بهترین گزینه‌ این است که در ابتدای کار یک تلویزیون بزرگ تهیه کنید؛ البته اگر تا به حال آن را نخریده‌اید!

در طراحی دیوار پشت چنین تلویزیون‌هایی، لازم نیست کار زیادی انجام بدهید. همین که اطراف آن را با عناصر مینیمال یا اندک دیزاین کنید، به آن زیبایی منحصر به فردی در جست‌وجویش هستید، خواهید رسید.

قاب گرفتن تلویزیون با مبلمان زیبا و خوش‌رنگ

کمی عجیب است اما می‌توانید به جای این که دیوار پشت تلویزیون را تزیین کنید، آن را با مبلمان رنگی و دیگر عناصر موجود در خانه بیارایید. این کار دیوار خانه را نسبتا خلوت نگه می‌دارد و در عین حال سرشار از رنگ و روح است. اگر بنا دارید تا دیزاین پشت تلویزیون اتاق نشیمن را خلوت اما سرزنده نگه دارید، این نوع طراحی یک انتخاب ایده‌آل به حساب می‌آید.

انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

استفاده از گل و گیاه، انتخاب بی‌نظیر همیشگی!

بازگشت به طبیعت همیشه می‌تواند به خانۀ شما روح و زندگی بیشتری را هدیه کند. استفاده از چند گلدان جلوی دیوار پشت تلویزیون منزل شما، نه‌تنها بسیار چشم‌نواز است، بلکه به تغییر روحیۀ شما هم کمک فراوانی خواهد کرد. اگر هم دیوار پشت تلویزیون را به تیره انتخاب کنید، جذابیت این نوع دکوراسیون را چندین برابر کرده‌اید!

بیرون آوردن تلویزیون از مرکز دید، یک آلترناتیو جذاب

شکستن قواعد دکوراسیون در برخی موارد چنان جذابیتی ایجاد می‌کند که از خودتان می‌پرسید «چرا این ایده را زودتر پیاده نکردم؟!». یکی از همین ایده‌ها برای دیوار پشت تلویزیون این است که این جعبۀ جادویی را از مرکز دید بیرون بیاورید!

این مطلب را از دست ندهید
نکته کلیدی برای چیدمان بهتر منزل

این ایده برای دیوار پشت تلویزیون به‌ویژه زمانی جواب می‌دهد که عادت داشته باشید انواع قاب‌ها را به دیوار بزنید. مبلمان راحتی برای این نوع طراحی دکوراسیون ضروری است چراکه کل این ترکیب باید حالتی غیر رسمی داشته باشد.

انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

ساخت یک گالری نقاشی کوچک در خانه با تلویزیون

اگر از آن دسته افرادی هستید که اهمیت چندانی به دیدن تلویزیون نمی‌دهند و هنر و زیبایی را بر آن ارجح می‌دانند، استفاده از یک تلویزیون کوچک به اندازه یک قاب، در کنار چند قاب عکس یا طراحی زیبا می‌تواند دقیقا همان چیزی باشد که خانۀ شما به آن نیاز دارد.

بنابراین، اگر به ایجاد یک ترکیب هنری روی دیوار خانه بیش‌تر از تلویزیون بزرگ اهمیت می‌دهید، این ایده را به هیچ‌عنوان از دست ندهید. افرادی که به انواع هنر علاقه‌ دارند، حتی می‌توانند پا را از این هم فراتر بگذارند و طراحی دیوار پشت تلویزیون را به شکل یک گالری هنری کوچک در بیاورند. تابلوهای کوچک در ابعاد و اندازه‌های مختلف، کتاب، شمعدانی یا صنایع دستی مختلف همگی می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای این دیزاین باشند.

طراحی دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک

مخفی کردن تلویزیون داخل دیوار یکی از ایده‌ های جالب به‌حساب می‌آید. پس اگر از کمبود جا در خانه ناراحت هستید یا ترجیح می‌دهید به هر دلیل دیگری دائم تلویزیون را در دید قرار ندهید، این ایده می‌تواند کاملا شما را راضی نگه دارد.

باکس تلویزیون دیواری و نصب روی دیوار

باکس‌ های تلویزیون دیواری از همان ترندهای روز دکوراسیون است که می‌توان آن را در خانه‌های بزرگ یا کوچک به کار برد و ظاهر خانه را مدرن ساخت. از مزایای چنین باکس‌هایی این است که فضای زیر میز تلویزیون را نیز قابل استفاده می‌سازد.

استفاده از کاغذدیواری خاص برای دیوار پشت تلویزیون

یکی از راه‌های ساده برای ایجاد تغییرات بزرگ در اتاق پذیرایی، استفاده از کاغذدیواری‌های طرح‌دار برای دیوار پشت تلویزیون است. این روش هزینۀ چندانی ندارد اما یک تغییر چشمگیر را به وجود می‌آورد. پس کاغذ‌دیواری‌ها در دکور دیوار تلویزیون جدی بگیرید.

چوب، یک طرح مناسب برای دیزاین پشت تلویزیون

استفاده از رنگ‌های مختلف و گرم چوب، در دکوراسیون یک ایدۀ طلایی است. علاوه بر این، اگر دیوار مورد نظرتان توان لازم برای وصل کردن تلویزیون ندارد، استفاده از چوب می‌تواند به استحکام تلویزیون روی دیوار کمک کند.

میز تلویزیون و ترکیب مناسب برای پشت دیوار

میز تلویزیون‌ها می‌توانند در این نوع دیزاین نقش مهمی داشته باشد. انواع میز تلویزیون دیواری یا میز تلویزیون کوتاه و مدری، بسته به نوع دیزاین منزل شما می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با این حال، همیشه می‌توانید با تغییر دیزاین میز تلویزیون یک چهره تازه به اتاق پذیرایی بدهید.

انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

ایده‌های دیگر در دیزاین دیوار پشت تلویزیون

انتخاب رنگ‌های تیره‌تر برای دیوار پشت تلویزیون، از دیگر انتخاب‌هایی است که شما می‌توانید برای دیزاین منزل انتخاب کنید. از دیگر ایده‌هایی که می‌توان برای دیزاین خانه به کار بست، قرار دادن تلویزیون در داخل باکس است.

دکوراسیون تلویزیون دیواری جدید

یکی از مهمترین فوایدی که نصب تلویزیون به دیوار برای شما دربردارد، استفاده مفیدتر از فضا است. مسلماً قرار گرفتن تلویزیون روی دیوار، بخشی از فضای خانه را آزاد می‌کند که می‌توانید از آن استفاده‌های بهتر بکنید و جلوه ای ویژه به دکوراسیون منزلتان ببخشید.
این کار به بهداشت هر چه بیشتر خانه تان هم کمک می‌کند. در نظر داشته باشید برای نصب تلویزیون به دیوار فاصله ای بین دستگاه و دیوار نباشد؛ چرا که تمیز کردن گرد و غبار جمع شده در آن فضا کار راحتی نخواهد بود.وقتی تصمیم گرفتید تلویزیون روی کدام دیوار قرار بگیرد باید فکری به حال آن دیوار کنید، دیوار پشت تلویزیون نیاز به تزییناتی دارد از جمله کاغذ دیواری، سنگ آنتیک، نورپردازی و؛ که باعث جذاب‌تر شدن دکوراسیون نشیمن میشوند
نورپردازی ایده‌ای کم هزینه و بخش مهمی از دکورسیون تلویزیون دیواری است که فضا را از این رو به آن رو میکند، برای نورپردازی دیوار پشت تلویزیون بهتر است از نور‌های مخفی استفاده کنید.

مدل میز تلویزیون دیواری با طرح های جدید

این مطلب را از دست ندهید
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

میز تلویزیون ها جزء مهمی از ملزومات زندگی امروزی در دیزاین داخلی به شمار می روند و به همین دلیل است که طراحی میزهای تلویزیون روز به روز زیباتر و مدرن تر می شود و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان از بین طرح های مختلف میزهای تلویزیون دیواری و پایه دار ، میزی مناسب و کاربردی را انتخاب نمایید. در ادامه با انواع مدل میز تلویزیون دیواری آشنا خواهید شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

توجه داشته باشید که افزودن وسایل مختلف می تواند به زیباتر شدن دکوراسیون مدل میز تلویزیون دیواری کمک زیادی کند و فضای اطراف تلویزیون را به طور شیک و خاص جلوه بدهد. در طراحی برخی از میزهای تلویزیون دیواری در اطراف میز به کمک کناف خطوط هندسی ساده یا منحنی و قفسه های باز و خلوت طراحی شده اند و از نورپردازی های سفید یا خاکستری کمرنگ نیز در بین این طراحی ها استفاده شده است که این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و برای دکوراسیون های مینیمال و مدرن انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک می باشد بهتر است میزهای تلویزیون چوبی و با رنگ گرم را برای نصب روی دیوار انتخاب نمایید تا زیبایی دکوراسیون پذیرایی تکمیل شود.یکی دیگر از انواع ایده های جالب ترکیب شلف دیواری با میز تلویزیون می باشد که در این طرح میز تلویزیون ها از قسمت مرکزی برای قرار دادن تلویزیون استفاده می شود و سایر دستگاه های سرگرمی و سی دی ها و لوازم جانبی درون شلف ها قرار داده می شوند همچنین از فضای شلف دیواری تلویزیون می توانید برای قرار دادن وسایل دکوری استفاده نمایید.

طرح های میز تلویزیون دیواری ساده

میزهای تلویزیون دیواری در انواع مدل های ساده نیز طراحی می شوند و اگر شما به دکوراسیون های ساده و مدرن علاقه مند می باشید بهتر است از این طرح میزهای تلویزیون استفاده نمایید.میز تلویزیون دیواری نسبت به میزهای تلویزیون پایه دار دارای مزایای بیشتریض می باشد و این طرح میزها فضای کمتری را اشغال می کنند و شما می توانید به کمک آن ها زاویه دید مناسبی را برای تماشای تلویزیون در دسترس داشته باشید.توجه داشته باشید که ارتفاع میزهای تلویزیون پایه دار قابل تغییر نمی باشد ولی شما می توانید با استفاده از میز ال سی دی دیواری تلویزیون را در ارتفاع مورد نظر خود نصب نمایید.میز تلویزیون های دیواری در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند که بهتر است رنگ آن ها را با توجه به رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون منزل تان انتخاب نمایید.

طراحی دیوار پشت تلویزیون نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید برای تزیین پشت تلویزیون از کاغذ دیواری های سه بعدی یا طرح دار و پنل های چوبی و … استفاده کنید که هر یک از وسایل تزیین کننده زیبایی و جذابیت خاصی را به دیوار پشت تلویزیون می بخشند.ایجاد نور مخفی در اطراف تلویزیون و قسمت هایی از دیوار پشت تلویزیون نیز می تواند جذابیت خاصی را به دکوراسیون داخلی منزل شما بیافزایید بنابراین بهتر است در صورت امکان از این مدل نورپردازی ها استفاده کنید.

میز تلویزیون دیواری ام دی اف

میز تلویزیون های دیواری ام دی اف از نمونه های پرطرفداری هستند که می توانند با سایر اجزای ام دی اف در دکوراسیون خانه انطباق یافته و تعادل ایجاد کنند.

میز تلویزیون دیواری بدون پایه

میز تلویزیون دیواری بدون پایه، از جدیدترین و مدرن ترین نمونه از میزهای تلویزیون دیواری است. در این نمونه علاوه بر تلویزیون، میز نیز به صورت مجزا به دیوار متصل می شود. این نمونه مزایایی مانند ایجاد فضای خالی در زیر میز دارد که نظافت را در آن ناحیه آسان تر می کند.

میز تلویزیون دیواری گوشه (سه کنج)

نمونه های میز تلویزیون دیواری گوشه (سه کنج) برای محیط های محدودتر و تلویزیون های کوچکتر مناسب است. میزهای دیواری گوشه (سه کنج) علاوه بر طراحی مدرن و زیبا نهایت استفاده از فضا را فراهم می کند.

میز تلویزیون دیواری کلاسیک

این مطلب را از دست ندهید
جدیدترین دکوراسیون های اداری

این نمونه از انواع میز تلویزیون دیواری، ظاهری شیک و مجلل دارد و به محیط های بزرگ، جلوه ای اصیل می دهد.

میز تلویزیون دیواری هایگلاس

میز تلویزیون دیواری هایگلاس ظاهری براق و شفاف دارد. نمونه های متنوعی از میز تلوزیون های هایگلاس وجود دارد که به راحتی می توانید با دکوراسیون خانه هماهنگ کنید.

میز تلویزیون دیواری وکیوم

میز تلویزیون های وکیوم امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این نمونه ظاهری تقریبا مشابه میزهای کلاسیک دارد. برجستگی ها و نقش و نگارهایی که در این نمونه وجود دارد، با سلایق بسیاری افراد همخوانی دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میز تلویزیون دیواری

معمولا نمونه های میز تلویزیون دیواری قیمت مناسبی دارند، اما قیمت میز تلویزیون دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال جنس میزی که در نظر دارید به طور مستقیم بر قیمت میز تلویزیون دیواری تاثیر دارد. بهتر است نمونه های با کیفیت را در نظر بگیرید تا در مدت زمان کوتاهی مجبور به تعویض میز تلویزیون نباشید. همچنین ساختار و ابعادی که برای میز تلویزیون در نظر دارید. برخی میز تلویزیون های دیواری تنها به اندازه ابعاد تلوزیون هستند. در صورتی که برخی از آنها ساختارهای دیگری مانند: کتابخانه، سی دی کیس، ال ای دی و… دارند.

نکات قابل توجه در هنگام نصب و خرید میز تلویزیون دیواری

اگر قصد استفاده از میز تلویزیون دیواری را دارید، حتما باید به ارتفاع مناسب تلویزیون دقت کنید. تلویزیون را باید در ارتفاعی قرار دهید که بیننده به راحتی بتواند آن را تماشا کند. همچنین باید توجه داشته باشید که هیچگونه انعکاسی از محیط به سطح تلویزیون نباشد.

هنگام نصب تلوزیون بر میز تلویزیون دیواری، باید توجه کنید که سطح ارتفاع در حالت نشسته محاسبه می شود، نه ایستاده. همچنین میز تلویزیون دیواری را در محلی نصب کنید که دارای زاویه دید و فاصله مناسبی تا محل نشستن و تماشای تلویزیون باشد.

ایمنی بالا با استفاده از میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون دیواری ایمنی بالایی دارد. امروزه استفاده از میز تلویزیون های دیواری، به خصوص اگر بچه یا حیوانات خانگی در خانه دارید، استفاده از میز تلویزیون دیواری ساده می تواند گزینه ای بسیار مناسب و ایمن است. همواره این تصور وجود دارد که نصب تلویزیون بر دیوار خطرناک بوده و ممکن است منجر به سقوط تلویزیون شود. باید گفت که این تصور غلط است، چرا که تلویزیون های امروزه ساختاری سبک داشته و به راحتی بر روی دیوار قرار گرفته و متعادل می شوند. لذا برای اطمینان بیشتر می توانید ضمن نصب تلویزیون بر دیوار، از انواع میزها و کنسول ها در فضایی خالی زیر تلویزیون استفاده کنید.

مزایای استفاده از میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون دیواری قیمت مناسبی داشته و به آسانی نصب می شود. همچنین می توانید لوازم جانبی و اجزای الکتریکی تلویزیون را در خود جای داده و پنهان کنید. با این کار سیم ها در معرض دید نبوده و زیبایی محیط را خدشه دار نمی کند، همچنین سیم ها در دسترس کودکان نخواهد بود و ایمنی بیشتری دارند. علاوه بر این میزهای تلویزیون دیواری زاویه دید مناسبی برای تماشای تلویزیون ایجاد می کنند.

جدیدترین دکور تلویزیون با چوب

دکور پشت تلویزیون با چوب یکی از ایده های عالی برای ایجاد فضایی مدرن و در عین حال گرم می باشد. چوب از کاربردی ترین عناصر در دکوراسیون بوده و به دلیل اصالت بی نظیر، برای تزئین بخش های مختلف از جمله طرح دیوار پشت تلویزیون با چوب می توان از آن استفاده نمود.

دکور پشت تلویزیون با چوب ساده

در طراحی دکوراسیون منزل مدرن و همچنین محیط های کوچک، توجه زیادی به سادگی میشود و تا حد امکان باید بتوان المان های اضافه را حذف کرد. در این قبیل منازل، می توانید تنها یک بخش از دیوار را با چوب تزئین کنید. به عنوان مثال، در تصاویر زیر می توانید نمونه های بسیار حرفه ای را مشاهده کنید.

در برخی از آنها تنها نصف دیوار با چوب های عمودی باریک طراحی شده و جلوه ای بسیار عالی را به محیط بخشیده است. این مدل ها برای خانه های کوچک با سقف های کوتاه کاربرد زیادی دارد. خطوط عمودی باعث میشوند ارتفاع دیوار بزرگتر از اندازه واقعی بنظر برسد و گزینه ای عالی برای نمای پشت تلویزیون با چوب خانه هایی با سقف کوتاه محسوب میشود.

این مطلب را از دست ندهید
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه
انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

طراحی دیوار پشت تلویزیون با چوب و سنگ

از دیگر مدل های بسیار عالی برای طراحی پشت تلویزیون با چوب می توان به تزیین با چوب و سنگ اشاره نمود. در این مدل ها چوب و سطح سنگی در کنار هم تلفیق شده و نتیجه ای بسیار زیبا را به همراه دارد. استفاده از سنگ های سفید یا خاکستری در کنار رنگ قهوه ای دیوار چوبی جلوه ای فوق العاده دارد.

طرح دیوار پشت تلویزیون با چوب با قفسه بندی

سلیقه افراد در انتخاب طرح دیوار چوب پشت تلویزیون متفاوت است و برخی تا حد امکان به دنبال سادگی بوده و عده ای ترجیح می دهند وسایل تزئینی را روی دیوار قرار دهند. استفاده از شلف روی دیوار چوبی پشت تلویزیون می تواند انتخاب ایده آلی برای گروه دوم باشد. در ادامه چند مدل و طرح دیوار قفسه بندی با شلف را برای پشت تلویزیون در کنار متریال چوب می توانید مشاهده کنید.

نور پردازی دکور پشت تلویزیون با چوب

یکی از موارد بسیار مهم، نورپردازی حرفه ای دیوار پشت تلویزیون چوبی می باشد که برای خانه های بزرگ و کوچک اهمیت زیادی دارد. استفاده از لامپ های ال ای دی کوچک و اجرای آنها به صورت نور مخفی بدون شک دیزاین شیک تری را به همراه خواهد داشت.

انواع دکوراسیون تلویزیون دیواری

دیزاین دیوار پشت تلویزیون با چوب چند رنگ

چوب های مورد استفاده برای دکوراسیون از نظر رنگ دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و متناسب با سبک طراحی داخلی و میزان نور و روشنایی محیط می توان انتخاب های متفاوتی داشت. یکی از ایده های عالی برای دیزاین دیوار پشت تلویزیون با چوب، استفاده از چند ترکیب رنگ در کنار هم می باشد. به عنوان مثال، مانند تصاویر زیر می توان رنگ های روشن و تیره را در کنار هم قرار داد.

مدل دیوار پشت تلویزیون تمام چوب

در خانه های بزرگ که نور و روشنایی ایده آلی داشته و محدودیت در فضا وجود ندارد، استفاده از دیوار تمام چوب برای دیزاین پشت تلویزیون می تواند کارایی خوبی داشته باشد. پانل های چوبی به کار رفته برای پشت تلویزیون می توانند همگی به صورت عمودی اجرا شوند که سقف را بزرگتر نشان دهند. این مدل دکور پشت تلویزیون با چوب برای خانه های کلاسیک و مدرن کاربرد زیادی دارد.

سوالات متداول

آیا پوسترهای دیواری گزینه مناسبی برای تزیین دیوار پشت تلویزیون هستند؟

پوسترهای دیواری از دیگر متریال برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون هستند و جذابیت بصری بالایی دارند.

تزیین دیوار با چوب بیشتر برای چه سبک هایی مناسب است؟

اگر جزء افرادی هستید که به سبک کلاسیک و روستیک علاقه مند هستید، می توانید دیوار پشت تلویزیون را با انواع چوب تزیین کنید.

فضای داخلی من کوچک است، کدام گزینه مناسب‌تر است؟

در فضای کوچک، پایه دیواری تلویزیون می‌تواند به شما کمک کند تا فضای بیشتری را آزاد کنید. تلویزیون روی دیوار نصب می‌شود و از فضای زمین کمتری استفاده می‌کند.

میز تلویزیون بهتر است یا پایه دیواری؟

انتخاب بین میز تلویزیون و پایه دیواری تلویزیون به نیاز‌ها و ذائقه شما بستگی دارد. در ادامه به برخی نکات کمک می‌کنیم.

جدیدترین مدل میز تلویزیون چیست؟

یکی از جدیدترین مدل های میز تلویزیون، میز متحرک است. میز ال سی دی متحرک از دو قسمت تشکیل شده که باعث می‌شود اندازه آن به راحتی قابلیت تغییر داشته باشد.

سخن پایانی

در حال حاضر تزیینات مختلفی برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون وجود دارد و با این تغییر کوچک تحول قابل توجهی در دکوراسیون خانه ایجاد می شود. دیوار پشت تلویزیون، بوم نقاشی است که منتظر است با تزئینات خلاقانه و شیک آراسته شود.با به حداکثر رساندن فضای موجود، گنجاندن قفسه‌های شناور، آثار هنری، کاغذ دیواری‌ها یا برگردان‌های دیواری، و افزودن نورپردازی برجسته، می‌توانید این منطقه که اغلب نادیده گرفته می‌شود را به یک ویژگی چشمگیر تبدیل کنید که زیبایی‌شناسی اتاق نشیمن شما را افزایش می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید تا سبک شخصی خود را به نمایش بگذارید و فضایی هماهنگ و جذاب بسازید که دوست دارید در آن وقت بگذرانید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا