news

واردات از دبی با وانیکس چقدر سودآور است؟

دبی، همسایه آبی ما از سمت خلیج فارس است که در ۵۰ سال گذشته از نظر اقتصادی و شهرسازی رشدی خیره کننده را تجربه کرده است. این شهر را بیشتر مردم جهان به‌عنوان مکانی با برج‌ها و مراکز تجاری بسیار عظیم و برافراشته که البته مشهورترین آنها همان برج خلیفه است، می‌شناسند. اما ما در اینجا آن را به‌عنوان یک سرزمین مقدس برای تجارت معرفی می‌کنیم. سرزمینی که با واردات از آن می‌توانید سودی بسیار زیاد کسب کنید. اما شرط این است که ابتدا از خود بپرسیم واردات از دبی با وانیکس چقدر سود دارد؟ 

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

چرا واردات از دبی؟

شاید قبل از اینکه لازم باشد به سوال واردات از دبی با وانیکس چقدر سودآور است پاسخ دهیم این موضوع را بررسی کنیم که چرا واردات از دبی؟ کشورهای صنعتی عظیمی در جهان وجود دارند که می‌توان از آنها کالا وارد کرد. کشورهایی مثل ژاپن، کره جنوبی، کشورهای اروپایی و البته چین. دلیل آن واضح است.

اگر در خیابانی که زندگی می‌کنید شخصی یک سوپرمارکت کامل تاسیس کند که خدمات و سرویس‌هایی برابر یا به‌مراتب بهتر از مراکز فروش گسترده مرکز شهر داشته باشد و البته شما نیز وقت رفتن به مرکز شهر هزینه بیشتر نداشته باشید، آیا منطقی نیست که از فروشگاه تازه تاسیس خرید کنید؟ دبی نیز درست نقش همین فروشگاه عظیم را در منطقه خلیج فارس دارد با این تفاوت که بزرگ‌ترین کمپانی‌ها و شرکت‌های دنیا در آن قرار دارند. 

روش‌ های واردات کالا از دبی

اما برای واردات از دبی با وانیکس چند راه پیش روی بازرگانی که قصد تجارت از این شهر زیبا را دارد وجود دارد؟ به طور کلی دو راه بسیار جذاب برای واردات کالا از دبی به ایران وجود دارد که هر دو این راه‌ها را شرکت بازرگانی وانیکس از صفر تا صد می‌تواند برای شما انجام دهد.

این مطلب را از دست ندهید
کاشت مو قسطی ، کاشت ابرو قسطی

راه اول واردات مستقیم است که در آن باید درست مانند واردات از هر کشور دیگری سه مرحله خرید، ترخیص و ارسال به ایران را پشت‌سر بگذارید. در این راه شما می‌توانید هر تعداد کالا با هر تنوعی که دوست دارید وارد کشور کنید.

راه دوم؛ عملا نیازمند سفر به دبی و انتخاب کالا نیست بلکه اینگونه است که افرادی کالاهایی را از دبی خریداری کرده و با قیمتی ارزان و بدون دردسر ترخیص از گمرک در بازارهای ته‌لنجی ایران می‌فروشند.

واردات مستقیم از دبی

همانطور که گفتیم راه مستیم واردات از دبی با وانیکس شامل ۳ مرحله اصلی خرید، ترخیص و ارسال به ایران است. این نوع واردات به‌خاطر شرایطی که دارد بسیار سودآور بوده و اکثر بازرگانان ایران از این راه برای وارد کردن کالای مورد نیاز خود اقدام می‌کنند.

اگر شما هم این راه را انتخاب کنید آنگاه شاهد این خواهید بود که شرکت بازرگانی وانیکس با داشتن افرادی واسطه در دبی اقدام به خرید کالاهای شما از شرکت‌های موجود در دبی کرده و سپس برای ترخیص آنها از گمرک کمر همت می‌بندد.

ترخیص از گمرک نیازمند آشنایی قبلی با قوانین گمرک این شهر بوده و چیزی است که همچون موم در دستان متخصصان شرکت وانیکس قرار دارد. سپس با اقدام برای ترخیص کالاها، شرکت وانیکس از یک‌سری کشتی و لنج که از قبل با آنها قرارداد واردات بسته است وارد مذاکره شده و کالاهای خریداری شده را به ایران ارسال می‌کند. در این روش نیازی نیست که شما حتی از شهر خود بیرون خارج شوید. 

واردات ته لنجی از دبی

اما روش دوم واردات از دبی با وانیکس روشی نسبتا مناسب برای کسانی است که قصد دارند کالاهایی برای کسب‌وکارهای نسبتا کوچک تا متوسط خود تامین کنند. روش ته‌لنجی اینگونه است که شما به بازارهای جنوبی رفته و از کالاهایی که توسط لنج‌داران از دبی خریداری شده و در این بازارها فروخته می‌شود خریداری کرده و با خودروی شخصی کالاها را به شهرتان منتقل کنید.

این مطلب را از دست ندهید
دمای یخچال در زمستان باید روی چند باشد؟

کسانی که لنج دارند اجازه واردات کالا به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار در هر ۱۰ سفر خود به دبی دارند. این کالاها با قیمتی ارزان از دبی بدون پرداخت حق گمرکی خریداری شده و در بازارهای ته‌لنجی با قیمتی بسیار ارزان به‌فروش می‌رسند. شما برای اینکه بتوانید از این بازارها خرید کنید کافی است که با شرکت وانیکس مشورت گرفته و از قبل بدانید که مثلا برای تامین لوازم آرایشی موردنیاز خود به کدام بازار ته‌لنجی رفته و خرید کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا