اخبار

کاشت مو قسطی ، کاشت ابرو قسطی

کاشت مو قسطی

مشکل کم پشتی مو و یا کچلی در دنیای پر استرس امروزه امری عادی و همه گیر شده و افراد بدنبال راههای بازگردادن موهای از دست رفته ی خود هستند .

کاشت مو همواره یکی از سریعترین و بهترین روش های بازگرداندن مو در کلینیک های زیبایی میباشد که به روش های مختلفی طبق نیاز های فرد مراجعه کننده انجام میشود .

در ادامه به بحث درمورد قیمت کاشت مو و روش های کاشت مو و انواع روش پرداخت از جمله کاشت مو قسطی میپردازیم .

کاشت مو چیست ؟

جراحی کاشت مو روشی است که برای درمان ریزش مو استفاده میشود. تکنیک های مختلفی در دسترس است اما همه کاشت های مو شامل برداشتن پوست دارای مو از یک قسمت از پوست سر و پیوند این تکه های پوست برروی مناطق طاس یا نازک شده پوست سر یا نواحی آسیب دیده میباشد .

پیوند مو معمولا تحت بی حسی موضعی انجام میشود . هر جلسه درمان بسته به تعداد موهای کاشته شده میتواند بین دو تا هشت ساعت طول بکشد .

چند تار مو نیاز است ؟

کاشت بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فولیکول مو در یک جلسه معمول است اما مناطق بزرگتر با ریزش و طاسی بیشتر ممکن است به ۴۰۰۰ فولیکول در هر جلسه نیاز داشته باشد .

قیمت کاشت مو با همین تعرفه تعیین میشود یعنی تعداد تارموهای مورد نیاز و وسعت ناحیه در تعیین قیمت کاشت مو اثر گذار است .

قطعا پرداخت هزینه کاشت مو برای بسیاری افراد بصورت یکجا کار دشئاری است به همین دلیل بسیاری از از کلینیک های زیبایی از جمله کلینیک کاشت مو پیله امکان کاشت مو قسطی را فراهم کرده تا افراد دغدغه ی پرداشخت عزینه کاشت مو را ندادشته باشند .

این مطلب را از دست ندهید
سرور اختصاصی چیست؛ چه زمانی باید از آن استفاده کنیم؟

جراحی کاشت مو چگونه انجام میشود؟

  • در ابتدا موهای ناحیه ی اهدا کننده پوست سر کوتاه میشوند تا کار در آن قسمت آسانتر شود .
  • سپس پزشک بخش های کوچکی از پوست سر دارای مو را میگیرد و آنهارا به ناحیه ی مود نظر پیوند میزند .
  • ناحیه ی اهدا کننده معمولا در پشت سر فرد متقاضی تعیین میشود و به آن قسمت بانک مو گفته میشود.
  • برای برداشت پوست اهدا کننده ممکن است از ابزار های مختلفی استفاده شود به عنوان مثال ممکن است از یک لوله گرد یا پانچ یا یک اسکالپل استفاده شود.
  • استفاده از ابزار و تجهیزات مختلف در برداشت مو هم یکی از عوامل تعیین و محاسبه قیمت کاشت مو میباشد . اما انتخاب روش پرداخت هزینه کاشت مو چه کاشت مو قسطی و چه نقدی در کیفیت تجهیزات تاثیری ندارد و در هر صورت جراحی با بهترین امکانات و تجهیزات در کلینیک کاشت مو پیله انجام میشود .
  • یک گرافت تک پانچ ، بسته به اندازه لوله ، مکن است ۲ تا ۱۵ تار مو برداشت کند . یک گرافت شکافی ممکن است شامل ۴ الی ۱۰ تار مو باشد و گراف های نواری بسیار بلند ترتا ۴۰ تار مو دارد .

کاشت ابرو

از دیگر خدمات کلینیک پیله ، کاشت ابرو میباشد که این کلینیک برای مشتریان خود شرایط خاص و ویژه ای را رقم زده که از جمله مهمترین این خدمات میتوان به کاشت ابرو قسطی نیز اشاره کرد.

روش های کاشت مو

کاشت مو معمولا تحت بی حسی موضعی و آرامبخش انجام میشود به این معنی که شما بیدار هستید اما هیچ دردی را احساس نمیکنید .

این مطلب را از دست ندهید
بررسی کاربردهای دکستروز خشک و آبدار در صنایع گوناگون

بطور کلی کاشت مو به دو روش انجام میشود اما ممکن است با تغییر دادن جزییاتی در برداشت مو ، کاشت مو ، تعداد مو های برداشت شده و کاشته شده ، سرعت عمل کاشت و برداشت ، تجهیزات بکاربرده شده و … روش ها و تکنیک های متفاوتی پدید آمده است .

روش نواری یا FUT یا پیوند واحد فولیکولی

در این روش یک نوار نازک از پوست با مو از پشت سر شما برداشته میشود و به قطعاتی تقسیم میشود که هرکدام شامل ۱ الی ۴ تار مو میباشد .

گرافت ها در برش های کوچک ایجاد شده و در پوست سر قرار میگیرند .

محل برداشتن موها با  بخیه بسته میشود ، اما جای یک زخم در پشت سر خود خواهید داشت اما نباید قابل مشاهده باشد مگر اینکه موهای بسیار کوتاهی داشته باشید .

تمام سر نیازی به کوتاهی ندارد و فقط ناحیه ای که پوست برداشته میشود کوتاه میشود .

کاشت مو به روش FUE  یا استخراج واحد فولیکولی

پشت سر تراشیده میشود و تک تک موها ۱ به ۱ برداشته میشوند .

گرافت ها در برش های کوچک ایجاد شده در پوست سر قرار میگیرند جای بخیه بسیار ریزی در سر دارید که ناچیز هستند و با رشد مجدد موهای همان منطقه پوشیده میشوند .

اگر ناحیه ی وسیعی در حال درمان است ممکن است نیاز باشد که ۲ جلسه یا بیشتر با فاصله چند ماهه انجام دهید .

هزینه کاشت مو

برای محاسبه هزینه کاشت مو باید بدانید که عوامل گوناگونی در تعیین قیمت کاشت مو مواثر میباشد از جمله تعداد تار موهای مورد نیاز برای کاشت ، انتخاب روش کاشت مو ، تجهیزات ، هزینه ی کلینیک کاشت مو ، هزینه ی دستمزد پزشک معالج و ….

این مطلب را از دست ندهید
ایالت استرالیای جنوبی

بر ای بسیاری افراد پرداخت هزینه های کاشت مو دشوار است به همین دلیل بسیاری از کلینیک های زیبایی کاشت مو از جکله کلینیک کاشت مو پیله روش پرداخت کاشت مو قسطی را فراهم کرده .

کاشت مو قسطی

کاشت مو قسطی روشی در دسترس و آسان جهت اسودگی خیال متقاضیان عزیز کاشت مو میباشد که در کلینیک کاشت مو پیله فراهم شده.

در این روش تمامی مراحل کاشت مو با بهترین کیفیت وامکانات انجام میگیرد و هیچ تفاوتی با کاشت مو با پرداخت نقدی ندارد .

برای استفاده از روش کاشت مو قسطی نیاز است در ابتدا نیمی از هزینه کاشت مو را پرداخت کنید سپس با ارائه  چک های معتبر به کلینیک طی ۲ الی ۳ قسط بقیه هزینه کاشت مو را پرداخت کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا