سرگرمی

هشتگ سوژه | نگاهی به اخبار با چاشنی طنز

هشتگ سوژه ویژه برنامه اختصاصی شادفیلم است که از ایام نوروز ۱۴۰۲ شروع به پخش شده است.

رسانه پخش آنلاین فیلم و سریال شادفیلم  علاوه بر اکران جدیدترین فیلم و سریال های سینمای جهان و ایران تصمیم به پخش یک محتوای اختصاصی گرفت تا با مخاطبان ارتباط بیشتری برقرار کند.

این برنامه رویکرد متفاوتی نسبت به تمام ویژه برنامه های دیگر دارد و چون در یک رسانه اختصاصی پخش می شود کمی انتقادی و گاهی تند و تیز است.

هشتگ سوژه شادفیلم چیست؟

برنامه هشتگ سوژه شادفیلم، ویژه برنامه ای است با هدف نقد و بررسی مسائل اجتماعی روز، تمام آنچه در دنیای مجازی و واقعی اتفاق می افتد با نگاهی طنز مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

در این برنامه که برای ۱۵ قسمت آن برنامه ریزی شده، در یک فضای استودیویی فانتزی به همراه یک مجری جوان و امروزی به بررسی مسائل رخ داده در جامعه می پردازیم البته با چاشنی طنز.

عوامل اجرایی آن ۱۵ نفر هستند و طول برنامه در هر قسمت حدود ۲۵ دقیقه می باشد. باید بگوییم ویژه برنامه هشتگ سوژه شادفیلم با تمام مجموعه های مشابه قبل از خودش تفاوت دارد و تفاوت اصلی آن در فرم اجرایی آن است.

تعدادی از کاراکترهای موجود در این مجموعه عبارتند از : «پارسا، نادر، مریم، مادر، صدای آقای کارگردان و… »

برنامه هشتگ سوژه شادفیلم به چه صورت است؟

همانطور که گفتیم در ویژه برنامه هشتگ سوژه شادفیلم ما با یک مجری جوان و پر انرژی همراه هستیم که مسائل روز را بازگو میکند و با نقد آنها حرف دل مردم را می زند.

این مطلب را از دست ندهید
آموزش انواع دوخت در چرم دوزی را اصولی یاد بگیرید

اما دیگر کاراکترها به برنامه رنگ و بوی دیگری می بخشند. چندین کاراکتر در تیپ های شخصیتی متفاوتی طراحی شده اند که موضوعاتی که مجری مطرح می کند را از زوایای دیگر بررسی می کنند و همین باعث می شود کَل کَل بین کاراکترها بالا بگیرد.

 ماهور (مجری برنامه) با حضور این کاراکتر ها برای اجرا برنامه با مشکلاتی مواجه می شود. چرا که او می خواهد در غالب چهارچوب های تولید محتوا و مناسب برای پخش باشد اما کاراکترها با او همکاری نمی کنند و هر طور که دلشان بخواهد در مورد موضوعات بحث می کنند!

ماهور همیشه سعی دارد آنها را کنترل کند و به آنها یادآوری کند که در یک برنامه تلوزیونی هستند اما آنها هیچ وقت توجیح نمی شوند و کار خودشان را می کنند.

همین موضوع باعث جذابیت بیشتر داستان و طنز پردازی آن می شود.

 

هدف برنامه هشتگ سوژه چیست؟

قطعاً هدف برنامه هشتگ سوژه را تا اینجای مطلب متوجه شده اید. یک مجری که با بررسی خبرها و کلیپ ها جنجال های رخ داده در دنیای مجازی و واقعی را بررسی می کند، کاراکترهایی که از جایگاه های اجتماعی مختلف با او همراه می شوند و طنازی این برنامه را بیشتر می کنند.

حضور کاراکترها از اقشار مختلف سبب می شود تا مخاطبیت بیشتری جذب این ویژه برنامه می شوند و گفتگو چالش های بین این شخصیت ها برنامه را از یکنواختی در می آورد.

مطالبی که ماهور در برنامه هشتگ سوژه شادفیلم نقد می کند، مطالب جدی هستند و او با نگاهی نقادانه قصد بررسی آنها را دارد اما کاراکترها این فرصت را به او نمی دهند و با مطرح کردن نظرات و تجربیات خودشان باعث می شوند موقعیت های طنز پیش بیاید و موضوع بحث به سمت دیگری سوق پیدا کند.

این مطلب را از دست ندهید
چگونه سرگرمی خود را به شغل خود تبدیل کنیم ؟ + بررسی10 روش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

در آخر …

هشتگ سوژه شادفیلم یک ویژه برنامه امروزی و جدید است که برخلاف برنامه های موجود در این سبک، یک نگاه متفاوت و لحنی متفاوت را دنبال می کند.

 اگر دوست دارید از اخبار روز باخبر شوید و بررسی سوژه های فضای مجازی برای شما جذاب و جالب است حتماً محتوای اختصاصی شادفیلم را دنبال کنید و قسمت های جدید آن را از دست ندهید.

در تصویر زیر محیط پلتفرم شادفیلم را مشاهده میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا