دکوراسیون

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام اخیراً اهمیت ویژه‌ای در خانه ها پیدا کرده است و بیشتر اعضای خانواده تمایل دارند که این قسمت از خانه هم مورد توجه قرار گیرد و چیدمان خوبی داشته باشد تا از وقتی که برای بهداشت خود صرف می کنند نهایت استفاده را ببرند و برایشان لذت بخش باشد. جالب است بدانید که طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام چیزی نیست که هزینه خیلی زیادی برای شما داشته باشد یا خیلی وقت شما را بگیرد و شما با چند کار ساده و خرید یک سری وسایل خاص می توانید دکوراسیون زیبایی در حمام خود داشته باشید و این فضا را زیباتر از قبل کنید.


فهرست مطالب


دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام باید چند نکته مورد توجه قرار گیرد که یکی از آنها این است که بهتر است فضای سرویس بهداشتی شما همیشه تمیز و مرتب باشد و نهایت بهداشت در این قسمت رعایت شود و وسایلی که در این قسمت قرار دارد به نحوی چیده شود که زیبایی ظاهری آن کاملا حفظ شود و علاوه بر آن سیستم تهویه ای که برای هوا در قسمت حمام و سرویس بهداشتی شما قرار دارد اهمیت بسیار ویژه ای دارد.هر چقدر هم که زیبایی ظاهری سرویس بهداشتی شما تکمیل باشد اگر بوی نامطبوعی در این قسمت وجود داشته باشد و شما آن را برطرف نکنید دیگر زیبایی که برای آن هزینه کرده اید و وقت گذاشته اید به چشم نمی آید. پس بهتر است فضای حمام و سرویس بهداشتی شما هوای مطبوعی داشته باشد.

 سعی کنید در سرویس بهداشتی و حمام خود یک قسمتی را برای قرار دادن وسایل شخصی افراد بگذارید و همچنین دمپایی مخصوص حمام را از دمپایی سرویس بهداشتی و قسمت بیرون از حمام جدا کنید و سعی کنید همیشه برای شست و شوی حمام و سرویس بهداشتی از محلول های شوینده قوی استفاده کنید. در انتخاب کاشی و سرامیک هایی که در قسمت سرویس بهداشتی و حمام به کار می‌رود دقت زیادی داشته باشید زیرا تمام این موارد در زیبایی و نظافت سرویس بهداشتی شما تاثیر گذار خواهد بود.

 خوب است بدانید که تزئیناتی هم که در قسمت دکوراسیون داخلی حمام استفاده می کنید تاثیر زیادی در زیبایی این قسمت دارد و شما میتوانید از جای حوله هایی که در بازار قرار دارد و به صورت تزیینی هستند و یا سبد هایی که برای قرار دادن حوله و وسایل حمام در بازار وجود دارند استفاده کنید تا هم وسایل شما پارتیشن بندی شده و منظم باشد و هم فضای حمام و سرویس بهداشتی شما زیباتر به نظر برسد.

 وسایلی که سرویس بهداشتی شما را زیبا تر می کند

 شما می توانید با صرف هزینه های خیلی کم و قرار دادن یک سری وسیله های ساده در سرویس بهداشتی خود زیبایی آن را چند برابر کنید. به طور مثال شما می‌توانید از آیینه ‌هایی با قاب های زیبا در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. زیرا همانطور که میدانید قرار دادن آینه در سرویس بهداشتی یک وسیله واجب است و باید این وسیله طوری انتخاب کنید که به فضای سرویس بهداشتی شما زیبایی ببخشد و چون انعکاس نور توسط آینه انجام می شود سرویس بهداشتی شما بزرگ تر و روشن تر دیده می شود.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

 قفسه های دیواری در سرویس بهداشتی

بهتر است جایگاه مخصوصی در سرویس بهداشتی داشته باشید و به وسایلی که داخل آن وجود دارد نظم دهید و باعث زیباتر شدن آن شوید. قفسه های دیواری که امروزه انواع مختلف و متنوع آن در بازار وجود دارد را می توانید با صرف هزینه محدود خریداری کنید و در حمام خود قرار دهید و این نظم را برقرار کنید.

کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی

 کاشی و سرامیک های جذابی که در بازار وجود دارد می تواند سرویس بهداشتی شما را به جای زیباتری تبدیل کند و جذابیت چشمگیری را در این قسمت به وجود بیاورد. لازم نیست همه ی دیوار را کاشی کاری کنید و می توانید فقط یک قسمت محدودی که پشت سینک قرار دارد را کاشی کاری کنید و این زیبایی را برای سرویس بهداشتی خود رقم بزنید.

این مطلب را از دست ندهید
وسایل تزیینی اتاق دخترانه

 کمد های متنوع در سرویس بهداشتی

شما می توانید همچنین از کمد های مختلفی که برای سرویس بهداشتی ها طراحی و تولید شدند استفاده کنید که بعضی از آنها ضد آب هستند و آب نمی تواند باعث پوسیدگی در آنها شود و تمام وسایلی که در قسمت سرویس بهداشتی مورد نیاز می‌شود را داخل این کمدها قرار دهید و یک فضای خلوت و ساده و در عین حال شیک و مدرن را در سرویس بهداشتی خود داشته باشید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

 نورپردازی در سرویس بهداشتی

نورپردازی در سرویس بهداشتی می تواند تاثیر زیادی در فضای آن داشته باشد زیرا اگر قرار باشد شما کارهای آرایشی و بهداشتی خود را در جلوی آینه سرویس بهداشتی انجام دهید در صورتی که نور پردازی خوبی داشته باشد بیشتر از این کار لذت می برید و می توانید در قسمت بالای آینه چراغ هایی را قرار دهید که نور پردازی را به صورت متمرکز روی آینه انجام دهند و فضای سرویس بهداشتی شما را زیباتر کنند. استفاده از وسایل شیشه ای و پرده هایی که آب جذب نمی کنند می تواند سرویس بهداشتی شما را زیباتر کند.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

برای اینکه سرویس بهداشتی و حمام خود را بازسازی کنید باید در وهله اول با تشخیص کارشناس، شیر آلات و تاسیسات عوض شود. معمولاً این کار هزینه بر خواهد بود. البته اگر تیمی که کار بازسازی سرویس بهداشتی و حمام شما را انجام می‌ دهند حرفه‌ای باشند، به خوبی می توانند با حداقل هزینه و جابجایی یکسری وسایل بهترین بازسازی را در سرویس بهداشتی و حمام شما ایجاد کنند. گاهی با هزینه‌های اندک می توانید تغییرات چشمگیری در فضای سرویس بهداشتی و حمام ایجاد کنید؛ به طور مثال اگر داخل حمام یک وان قدیمی دارید و بودجه کافی برای تعویض آن ندارید، می توانید با صرف هزینه ای کم، ظاهر آن را صیقل دهید و به یک وان جدید تر و زیبا تر تبدیل کنید.فراموش نکنید که برای بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی و حمام مهم ترین قسمت طبقه بندی دیوار و کف این قسمت و همچنین تعمیر تاسیسات و لوله کشی ها می باشد.شما می توانید با تعویض کاشی ها و تغییر نقاشی دیوارها و بازسازی در سیستم تهویه و جابجایی قفسه ها و کاسه توالت این بازسازی و نوسازی را انجام دهید. برای زیباتر شدن هر چه بیشتر این فضا می توانید از وسایل دکوری مثل گلدان یا پهن کردن یک قالیچه و یا آویختن حوله های زیبا استفاده کنید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

دکوراسیون حمام ایرانی

یکی از بخش‌های خانه که امروزه در دیزاین منزل بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، دکوراسیون حمام است. تا قبل از توجه کردن به دکور حمام و دستشویی و طراحی آن‌ها، نمای داخل حمام و دستشویی اهمیت زیادی نداشت. اما در سال‌های اخیر اوضاع کمی فرق کرده است. حمام یکی از مکان‌هایی است که شروع و پایان روز خود دقایقی را در آن سپری می‌کنیم و انرژی دوباره‌ای می‌گیریم. پس بهتر است فضای آن با شخصیت و حال و هوای ما سازگاری داشته باشد و زیبایی فضای آن خستگی را از تنمان در کند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع مدل حمام و اصول طراحی آن بیشتر آشنا کنیم. این نکته را باید بدانید که دکوراسیون حمام بسته به سبک‌، متراژ و سلیقه افراد می‌تواند به انواع مختلفی تقسیم شود و اصول طراحی خود را می‌طلبد. به طور مثال دیزاین حمامهای کوچک با دکور حمام‌ بزرگ متفاوت خواهد بود.

همچنین سبک دکوراسیون حمام در طراحی داخلی آن بسیار حائز اهمیت است و مدل حمام ایرانی و نحوه طراحی آن با دکوراسیون حمامهای مدرن، تفاوت زیادی خواهد داشت. پس برای طراحی دکوراسیون حمام به روشی اصولی بهتر است به این نکات توجه کنیم و براساس شرایط موجود بهترین نمونه حمام را طراحی کنیم. در ادامه به بررسی جامع انواع مدل حمام و اصول طراحی هریک خواهیم پرداخت.

این مطلب را از دست ندهید
دکوراسیون اتاق خواب نوزاد
دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

دکوراسیون حمامهای مدرن

طراحی حمام‌ های جدید و مدرن می‌تواند دارای سبک‌های متفاوتی باشد. بدون شک تا به حال عکس حمامهای ساده و مینیمال را دیده‌اید که کاشی‌ها و اکثر المان‌های موجود در دکوراسیون حمام دارای رنگ‌های خنثی و نزدیک به هم هستند. این نوع از طرح های حمام جلوه‌ای ازسبک مدرن و مینیمال هستند. استفاده از کفپوش  و کاشی‌هایی با رنگ‌های خنثی، آینه‌های قدی، کابین‌های شیشه‌ای و… از جمله المان‌های حمامهای جدید و مدرن محسوب می‌شوند.

برای تبدیل یک حمام معمولی به یک مدل حمام جدید، کافی است تا برخی نکات و اصول را رعایت کنیم تا یک حمام مدرن کوچک در گوشه‌ای از خانه یا اتاق خوابمان داشته باشیم.

از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱_استفاده از کاغذدیواری‌های ضد آب با طرح‌های مدرن و هندسی که با طرح حمام کوچک شما همخوانی داشته باشد.

۲_استفاده از گلدان‌ها و گیاهان آپارتمانی در گوشه‌ای از فضای حمام.

۳_استفاده از نگهدارنده‌های دستمال توالت با طرح‌های خاص و مدرن.

۴_استفاده از تعدادی تابلو و دیوار آویز برای تزیین دیوارهای خالی فضای دستشویی.

دکوراسیون حمام کوچک

حمام‌ در خانه‌ های امروزی اکثرا متراژ کمی دارد و کوچک است. شاید تصور کنید که طراحی حمام کوچک بسیار سخت و چالش برنگیز است و جای هیچ ایده پردازی باقی نمی‌گذارد و اما باید بگوییم که کاملا در اشتباهید. برای دیزاین حمام کوچک تنها کمی خلاقیت نیاز دارید. برای دکوراسیون داخلی حمامهای کوچک کافی است تا با مانور دادن با طرح کاشی‌ها فضای حمام کوچیک خود را کمی بزرگ‌تر جلوه دهید.

دکوراسیون حمامهای ایرانی

طراحی حمامهای ایرانی از گذشته تا به امروز دست خوش تغییرات بسیاری شده است. در گذشته معمولا به این گونه بود که یک مدل دستشویی ایرانی کوچک در خارج از خانه و داخل حیاط تعبیه می‌شد و حموم ایرانی شکلی به صورت گرمابه‌های قدیم را داشت. اما طراحی و معماری مدل حمامهای جدید و امروزی را معرفی کرد و کم کم با آپارتمانی شدن خانه‌های ویلایی مدل حمامهای ایرانی کاملا تغییر کرد.امروزه مدل دستشویی جدید ایرانی همان دستشویی‌های به اصطلاح فرنگی است که در گوشه‌ای از حمامهای کوچک امروزی قرار می‌گیرد. به عبارت دیگر می‌توان گفت که طراحی حمام ایرانی امروزی کاملا با دکوراسیون حمام های مدرن تلفیق شده است. 

دکوراسیون حمام شیک و لوکس

شاید تصور کنید که لازمه دکورحمام شیک و لوکس استفاده از وسیله‌های گران قیمت و مجلل است اما می‌توان با وسیله‌ها و المان‌های کم هزینه‌تر نیز حمام خانه را به سبکی لوکس و شیک طراحی کرد. از جمله ترفندهای دکوراسیون حمام به گونه‌ای که جلوه‌ای شیک و خاص داشته باشد، می‌توان به استفاده از وان‌ در دکوراسیون حموم، استفاده از کاشی‌ با طرح‌های مجلل و متفاوت، استفاده از قفسه‌های چوبی ساده یا گلدان‌های سنگی در کمار وان حمام و… اشاره کرد.

جدیدترین دکوراسیون سرویس بهداشتی :

نور پردازی و نور ال ای دی

نور پردازی در هر فضایی باعث می‌شود که زیبایی و درخشش محیط بیشتر شود و همه چیز نو و جدید به نظر بیاید. در دکوراسیون سرویس بهداشتی هم به نور پردازی سرویس بهداشتی باید توجه شود. دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک و زیبایی که امسال ترند شده، استفاده از لامپ‌های ال ای دی در پشت آینه و یا نور مخفی در سقف است. آینه‌های مخصوصی طراحی شده، که نیاز به نصب لامپ نیست. در واقع نور در پشت این آینه‌ ها تعبیه شده‌ که به آنها آینه‌ بک‌ لایت می‌گویند.بهترین تولید کننده آینه بک لایت و تولید کننده آینه دکوراتیو، همچنین تولید کننده روشویی کابینتی شرکت تجسم است که با هر طرح و رنگ و ابعادی که بخواهید برای شما تولید می‌کند. این شرکت علاوه بر حفظ کیفیت آینه‌ها در سطح بالا، تنوع بسیار زیادی نیز در زمینه طراحی آینه‌های بک لایت دارد.

جنس کوارتز برای سنگ روشویی

کوارتز سنگی مقاوم، درخشان و زیبا است؛ که بسیار مناسب است برای کاسه روشویی سرویس بهداشتی. یکی از ویژگی‌های خوب این سنگ علاوه بر کیفیت، رنگ‌های متفاوت آن است که با توجه به رنگ محیط سرویس بهداشتی می‌توان رنگ مورد نظر را انتخاب کرد.

این مطلب را از دست ندهید
جدیدترین دکوراسیون های اداری

استفاده از قاب‌های بزرگ کاشی و سنگ در دکور سرویس بهداشتی

برای دکور جدید سرویس بهداشتی از سنگ‌ها و کاشی‌هایی با ابعاد بزرگ‌تر استفاده می‌شود. هرچه فاصله پوشانده شده با سیمان بین دو سنگ یا دو کاشی کم‌تر باشد، جلوه‌ی بهتری ایجاد خواهدشد. کاشی‌های بزرگ باعث می‌شود فضای سرویس بهداشتی بزرگ‌تر به نظر برسد.

استفاده از رنگ‌هایی گرم

در طراحی دکوری سال ۲۰۲۳ استفاده از رنگ‌های گرم طرفدار زیادی پیدا کرده. شما هم اگر می‌خواهید سرویس بهداشتی خود را مطابق با ایده‌های جدید و شیک سال ۲۰۲۳ طراحی کنید، بهتر است از رنگ‌های گرم استفاده کنید. رنگ‌های گرم مثل رنگ کرم، قهوه‌ای، رنگ‌های ترکیبی نارنجی و زرد و…. می‌توانید در انتخاب کاشی و روشویی کابینتی از این رنگ‌ها استفاده کنید.

استفاده از توالت فرنگی به جای توالت ایرانی

در سرویس‌های بهداشنی با سبک دکوراسیون مدرن توالت‌های فرنگی جای توالت‌های ایرانی را گرفته است. حتی در خیلی از سرویس‌های بهداشتی جدید استفاده از توالت فرنگی معمولی هم خیلی رایج نیست و به جای آن با انتخاب یک وال ‎‌هنگ مناسب و مدرن می‌توانید تغییر بسیار مهمی در دکوراسیون توالت فرنگی و سبک زندگی و سلامت خودتان ایجاد کنید.

اگر طراحی مدرن و کیفیت بسیار بالا برایتان مهم است، ما به شما وال‌هنگ در مدل‌ها و رنگ‌های متنوع را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما اگر می‌خواهید در کنار طراحی خوب و کیفیت مطلوب، محصول مد نظرتان ارزانترهم باشد، پیشنهاد ما وال‌ هنگ ساده‌تر در طرح‌ های مختلف و زیباست.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

توالت فرنگی و وال هنگ هر دو از لحاظ سلامتی در نشستن نسبت به توالت‌های ایرانی بهتر هستند؛ مخصوصاً برای افراد مسن، خانم‌های باردار، و کسانی که دچار بیماری هستند. برای خرید وال هنگ و خرید روشویی کابینتی و خرید توالت فرهنگی عمده و تک می‌توانید با شرکت تجسم (نماینده شرکت چینی نام (گاتریا) در استان تهران) در ارتباط باشید.

به کار بردن المان‌های چوبی در دکور سرویس بهداشتی

بهترین المانی که در طراحی‌ها به کار می‌رود چوب است که حسی نوستالژیک و آرام بخش را به فضا می بخشد. چوب در سرویس بهداشتی هم کاربردهایی دارد که فضا را زیبا تر می‌کند. جذابیت این متریال باعث شده که طراحان تصمیم بگیرند آن را وارد طراحی سرویس بهداشتی کرده و بخشی از نمای داخلی آن را با چوب دکوراسیون کنند. در صورتی که نیاز به مشاوره برای خرید آینه سرویس بهداشتی، یا خرید روشویی کابینتی دارید و برای استعلام قیمت روشویی کابینتی از طریق سایت تجسم با ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

وان حمام و روشویی با رنگ‌های تیره

در سرویس‌های بهداشتی بزرگ، برای شیک‌تر بودن فضا می‌توان از رنگ‌های تیره استفاده کرد. رنگ‌های تیره باعث می‌شود محیط‌های بزرگ از بی روح بودن و یکدست بودن در بیاید. رنگ‌های تیره مثل مشکی، خاکستری روشن یا خاکستری تیره، سرمه‌ای، سبز تیره و… چیدمان تیره، توالت را بسیار شیک و لوکس خواهد کرد. و بهتر است که از کابینت با کاسه‌های بزرگ استفاده می‌شود تا رنگ تیره جلوه‌ی بیشتری داشته باشد.

دکوراسیون سبک مینیمال

سبک مینیمال سبک جدیدی است که در دکوراسیون‌های جدید جای خود را باز کرده. در واقع سبکی است که از هر چیزی که استفاده می‌شود باید سادگی در آن رعایت شده باشد. سبک مینیمال در طراحی باعث شده کف، دیوار، اکسسوری دکوراتیو و… در عین سادگی باعث لوکس شدن دکوراسیون شوند. در طراحی مینیمال استفاده از دو رنگ مکمل یا خنثی باعث می‌شود

طراحی حمام با کمک ایده های جالب و خلاقانه

اگر تمایل دارید دکوراسیون حمام و دکوراسیون سرویس بهداشتی شما دارای فضایی انرژی بخش و جذاب باشد بهتر است از دکوراسیون های مدرن برای طراحی این بخش از منزل استفاده کنید. برای طراحی حمام ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با الگوبرداری از این ایده ها فضایی متفاوت و شیک را در حمام منزل خود ایجاد کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی حمام

کفپوش و دیوار پوش حمام مهم ترین اجزای یک حمام مدرن را تشکیل می دهند بنابراین بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب رنگ و طرح سرامیک و یا کاشی برای کفپوش و دیوار پوش حمام حساسیت لازم را به خرج دهید. برای حمام های بزرگ می توانید از سرامیک و یا کاشی با رنگ های روشن و تیره استفاده کنید. توجه داشته باشید برای بزرگ تر به نظر رسیدن فضای حمام های کوچک بهتر است از کاشی و یا سرامیک ها با رنگ های روشن استفاده نمایید.
اگر فضای حمام شما بزرگ است و تمایل دکوراسیونی لاکچری و متفاوتی را برای حمام منزل خود طراحی کنید بهتر است از وان در فضای حمام استفاده نمایید. اگر حمام در فضای اتاق خواب قرار دارد می توانید برای زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی حمام از درب های شیشه ای استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید
زیباترین دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

یکی دیگر از لوازم ضروری در حمام آینه است توجه داشته باشید که آینه باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای حمام می شود بنابراین بهتر است در فضای حمام های کوچک از آینه های دیواری بزرگ استفاده نمایید. اگر تمایل دارید وسایل مورد نیاز حمام را در مکانی مناسب قرار بدهید بهتر است از آینه های درب دار استفاده نمایید زیرا این مدل آینه ها دارای فضایی کافی برای قرار دادن وسایل مختلف حمام می باشند.توجه داشته باشید که تزیین حمام نیز می تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی حمام تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است برای تزیین کردن فضای حمام از شمع های تزیینی و گلبرگ های تزیینی زیبا و … استفاده نمایید.یکی دیگر از مهم ترین نکات در دیزاین داخلی حمام استفاده از نورپردازی مناسب است توجه داشته باشید که اگر حمام از نورپردازی مناسبی برخوردار باشد فضای آن آرامش بخش و با نشاط تر به نظر می رسد.

سوالات متداول

مهمترین نکات در چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی چیست؟

برای خرید وسایل جهت چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی باید تمامی وسایل با توجه به سبک کلی دکوراسیون منزل و در تناسب با سایر قسمت ها باشد و با توجه به اینکه نظافت و بهداشت این قسمت بسیار حائز اهمیت است، بهتر است از کفپوش و سرامیکی و پوششی در دیوارها و سقف و کف استفاده شود که قابل شستشو بوده و خیلی زود فرسوده نشود و زیبایی ظاهری آن حفظ شود.

بهترین کفپوش برای سرویس بهداشتی کدام است؟

بهتر است در قسمت سرویس بهداشتی از کف پوشی استفاده نمایید که با شستشوی مداوم توسط مواد شوینده فرسوده نشده و از بین نرود و بهتر است خیلی از مواد شوینده قوی هم برای شستشو استفاده نکنید.

چگونه می توان با هزینه کم سرویس بهداشتی زیبا داشت؟

به راحتی می توانید با استفاده از وسایل ساده و ارزان مانند آینه های با قاب های مختلف در سرویس بهداشتی فضا را زیباتر کنید و همچنین استفاده از سبد هایی برای قرار دادن حوله و یا آویز هایی ساده و طبقه‌های در حمام می‌تواند هم در نظم آن کمک کرده و هم ظاهر آن را زیباتر کند.

برای برقراری امنیت بیشتر درسرویس بهداشتی سالمندان باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

بهتر است کفپوشی برای سرویس بهداشتی سالمندان استفاده شود که روی آن سر نخورند و همچنین در فاصله های کم در دیوار دستگیره هایی تعبیه شود که بتوانند تردد راحت تر و ایمن تری داشته باشند.

بهترین روش برای نورپردازی سرویس بهداشتی کدام است؟

علاوه بر روی نورپردازی در سقف بهتر است دور آینه را هم نورپردازی انجام دهید تا انعکاس آیینه فضا را روشن تر نشان داده و بتوانید به راحتی برای انجام کارهای آرایشی بهداشتی از آن استفاده کنید.

سخن پایانی

اگر شما هم از آن جمله افرادی بودید که از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی وحمام به عنوان پیش پا افتاده‌ترین فضا غفلت می‌کردید قطعا حالا به اهمیت این فضا پی برده‌اید. شما با طراحی سرویس بهداشتی و حمام به طور اصولی یک تیر و دو نشان زده‌اید! هم هنگام استفاده از فضا لذت می‌برید، هم ارزش افزوده‌ای به ملک خود می‌بخشید که در صورت فروش منزل؛ افراد زیادی راغب به خرید آن خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا